Pasirinkite miestą
1588
0.58 €/MIN
2 Lt/min
cover

AKROPOLIS I MADOS BLOG'AS - SPALVOS

Akcija galioja nuo 2019-04-23 iki 2019-12-31

Saulėtąjį sezoną vyraus sodrios ir gyvybingos spalvos, kviečiančios nusimesti juodus paltus ir atgaivinti garderobą žaismingais akcentais. Tiems, kurie spalvingai rengtis nedrįsta, siūlomi pasteliniai rusvi, rausvi tonai ir rami žemės atspalvių paletė.

2019 m. spalva – koralinė

Spalvų institutas „Pantone“ madingiausia 2019 metų spalvą paskelbė rausvai oranžinį koralų atspalvį „Living Coral“ (liet. gyvybingasis koralas). Jis pulsuoja vitališkumu, džiaugsmingumu, įvaizdžiui suteikia žaismės ir modernumo. Šį sezoną madingai atrodysite pasipuošusi vienspalviu koralinės deriniu, pavyzdžiui, suknele ir bateliais arba kelnių kostiumu. Pagyvinti aprangą galite ir koralų spalvos aksesuarais, nuo rankinių, diržų, skarelių iki papuošalų.

Viršuje (iš kairės): „H&M“, „Stradivarius“, „Pietro Filipi“, apačioje: „Reserved“, „Stradivarius“, „Massimo Dutti“.


Raudonųjų grupė

Raudonų spalvų grupei priskiriame 5 madingus raudonos, rožinės ir geltonos atspalvius. Pirmasis – aktyvus ir optimistiškas medaus geltonis. Drąsiai puoškitės ryškiai geltonais paltais, lietpalčiais, švarkais ir suknelėmis. Antrasis atspalvis – mangų geltonis, jis kiek tamsesnis, tačiau ne mažiau žaismingas, puikiai dera su įvairiais pasteliniais ir žemės atspalviais.

Viršuje (iš kairės): 1, 3. „Reserved“, „Zara“, apačioje: „Bershka“, „H&M“, „Reserved“.


Ryškiausia grupės spalva – šilta raudona, praminta „Fiesta“, šis atspalvis visu grožiu pražysta ant vienspalvių struktūriško silueto drabužių. Pamaiviška rožinė „Pink Peacock“ (liet. rausvasis povas) patiks tiems, kurie nebijo saldžių spalvų ir netikėtų derinių, madingi ir šio atspalvio rūbai, ir makiažo priemonės. Solidumo gerbėjams – arlekino raudona, tai tamsiai raudona spalva, panaši į bordo, tačiau šiltesnė. Elegantiškai atrodys tokio raudonio paltas, kostiumas, klasikinės kelnės, aukštakulniai ar rankinė.

Viršuje (iš kairės): „Zara“, 2, 3. „Bershka“, apačioje: 1, 2. „H&M“, „Zara“.

 

Mėlynųjų grupė

Šioje grupėje – du mėlyni ir du žali atspalviai. Ryškioji mėlyna, pavadinta „Princess Blue“ (liet. princesės mėlyna), išsiskiria prabangos įspūdžiu ir sodrumu, prie jos siūloma derinti neutralius smėlio ir rusvus tonus. Taiklus pasirinkimas būtų vakariniai šio mėlio rūbai. Tamsioji mėlyna („Eclipse“, liet. užtemimas) – gili, mistiška ir solidi, tai puiki alternatyva juodai spalvai.


Viršuje (iš kairės): „Zara“, „Reserved“, „H&M“, apačioje: „Pietro Filipi“, „Massimo Dutti“, „Zara“.


Žaliųjų pipirų atspalvis primena jaunus medžių lapus, jis kužda apie gamtos prisikėlimą, natūralumą, suteikia šviežumo. Ieškokite šios spalvos marškinių ir marškinių tipo suknelių, sportinių rūbų. Antroji žalia – chaki, ji neutralesnė ir itin universali, nes dera prie daugybės ryškių spalvų. Pavasarį būtina įsigyti bent vieną chaki spalvos darbo stiliaus rūbą: kombinezoną, kargo kelnes, militaristinius marškinius ar sijoną didelėmis kišenėmis.

Viršuje (iš kairės): „Bershka“, 2, 3. „Zara“, apačioje: „Massimo Dutti“, „Reserved“, „Pietro Filipi“.

 

Pasteliniai ir žemės atspalviai

Viena pavasario tendencijų – vienspalviai pastelinių smėlio ir rusvų atspalvių deriniai, ypač kai derinami švarių ir konstruktyvių kirpimų rūbai, natūralūs audiniai, apranga sluoksniuojama. Rusvų atspalvių paletėje: sojų pupelių gelsvumas, sviesto balkšva ir tamsinta kreminė, tarsi gertumėte kakavą su gausia pieno puta.

Greta švelnių atspalvių – ir natūralumo efektą kuriantys rudi. Tai tamsi klasikinė rudojo granito spalva, ypač madingi šio atspalvio odiniai rūbai ir aksesuarai. Kita ruda kur kas šviesesnė, ekspresyvesnė, praminta karameline. Parduotuvėse rasite šios spalvos rūbų ir aksesuarų iš natūralių audinių, ji neatsiejama nuo safario ir bohemiško stiliaus.

Viršuje (iš kairės): „Bershka“, „Massimo Dutti“, „Reserved“, apačioje: „Massimo Dutti“, „Reserved“, „H&M“.

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!