1588
 
Pranešimai žiniasklaidai | 2018-09-07

Paskirtas naujas AKROPOLIS GROUP, UAB vadovas

 

AKROPOLIS GROUP, UAB valdybos pirmininku išrinktas ir direktoriumi paskirtas Vytautas Labeckas. Naujas pareigas jis pradeda eiti nuo pirmadienio, 2018 m. rugsėjo 10 d.

Vytautas Labeckas iki šio paskyrimo 12 metų dirbo saugos bendrovės EUROCASH1, UAB direktoriumi – vadovavo įmonės paslaugų spektro išplėtimui, dukterinės įmonės Latvijoje steigimui ir plėtrai. Ankstesniuose karjeros etapuose jis užėmė įvairias vadovaujančias pareigas medicinines ir saugos paslaugas teikiančiose įmonėse. V. Labeckas yra baigęs ekonomikos ir vadybos bakalauro studijas KTU, taip pat vadovų magistratūros studijas ISM universitete.

„Savo vadybos ir tarptautinės plėtros patirtį pritaikysiu vadovaudamas AKROPOLIS GROUP, UAB – vienai sėkmingiausių ir geriausiai žinomų regiono bendrovių. Svarbiausios mano užduotys – stiprinti pirmaujančias jau veikiančių „Akropolių“ pozicijas Lietuvoje ir aktyvi naujų prekybos ir pramogų centrų plėtra Europos valstybių sostinėse“, – sakė V. Labeckas.

AKROPOLIS GROUP, UAB direktorės pareigas ėjusi Saulė Zabulionytė tęsia darbą įmonės valdyboje ir visą dėmesį skirs bendrovės plėtrai. Šiuo metu įmonė baigia įgyvendinti Rygos „Akropolio“ projektą. 98 000 kv.m. ploto Rygos „Akropolis“ taps vienu didžiausių ir moderniausių prekybos ir pramogų centrų Baltijos šalyse. Čia įsikurs daugiau nei 200 nuomininkų, dešimtys laisvalaikio pramogų tiekėjų. Į projektą jį plėtojanti bendrovė AKROPOLIS GROUP, UAB investuoja apie 200 mln. eurų. Tai viena didžiausių investicijų į prekybinį nekilnojamąjį turtą Latvijos istorijoje. Bendrovė taip pat yra paskelbusi planus statyti prekybos ir pramogų centrus Vilniuje, Kijeve (Ukraina) ir Sofijoje (Bulgarija).

AKROPOLIS GROUP, UAB yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Įmonių grupei taip pat priklauso „Apollo“ boulingų veiklą vykdančios įmonės.

AKROPOLIS GROUP, UAB priklauso „Vilniaus prekybos“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.

Kur vyksta