Naujiena | galioja nuo 2019-04-16 iki 2019-12-31

AKROPOLIS I MADOS BLOG'AS - SPORTAS

Kiekvieną pavasarį grįžtame prie aktyvesnio gyvenimo būdo ir iš naujo atrandame sportinį įvaizdį. Šį sezoną laisvalaikio stiliaus naujiena – dviračių ir vandens sporto įkvėpta apranga, nuo populiariųjų dviratininkų šortų iki it narų kostiumai prigludusių kombinezonų ir palaidinių. Pristatome penkis sportinio garderobo elementus, kuriuos verta įtraukti į savo spintą.

 

Sportinės glaustinukės ir vėjastriukės

Atrodytų, sportinė liemenėlė tinka tik susiruošus į treniruotę ar po trikotažiniais marškinėliais. Tačiau šiandien tokias liemenėles ir glaustinukes siūloma derinti ne tik su tamprėmis, džinsais, bet ir klasikiniu kostiumu bei elegantiškais aukštakulniais. Derinys atrodys solidžiau, jei rinksitės vienspalvę liemenėlę ar glaustinukę. Pasimatuokite įdomesnių, pavyzdžiui, su įkarpomis, tinklelio intarpais, aukštu prigudusiu kaklu ar dideliu užtrauktuku (tarsi banglentininkų kostiumo).

Neatsilieka ir praėjusį pavasarį į mados aukštumas įkopusios vėjastriukės. Jos ir šįmet konkuruos su klasikiniais lietpalčiais. Ypač patogios lietui atsparios vėjastriukės, kurias galima lengvai suvynioti į specialius krepšelius ir įsimesti į rankinę.

 

1. Vėjastriukė „Zara“, 2. glaustinukė „Pull & Bear“, 3. švarkelis „H&M“, 4. sportinė liemenėlė „Adidas“ („Winner Sport“), 5. glaustinukė „Bershka“, 6. sportinė liemenėlė „Reebok“ („Winner Sport“).

 

Tamprės ir dviratininkų šortai

Iš sporto aikštelių į kasdienį stilių perbėgusias tampres kažin ar pavadintume naujiena, tačiau jos vis dar vyrauja laisvalaikio stiliaus tendencijose. Šįmet madingos ryškiaspalvės, sudėliotos iš skirtingų spalvų blokų arba paįvairintos kontrastingų spalvų juostomis. Tampres galite mūvėti vienas (kaip kelnes) prie plataus ir jaukaus megztinio ar džemperio, taip pat su ilgintais klasikiniais marškiniais ar marškinių tipo suknele.

Pavasario naujiena – tamprūs dviratininkų šortai. Mados tinklaraštininkės juos derina ne tik su sportbačiais, bet ir su aukštakulnėmis basutėmis. Ir ne bet kokiomis, o kvadratiniais priekiais, nes būtent tokios sugrįžta į 2019 m. mados aukštumas. Jei mūvėdama sportinius dviratininkų šortus norite subtilesnio įvaizdžio, rinkitės tamsius, vienspalvius, jei žaismingo – neoninių spalvų, blizgaus ar margintus. Romantiška alternatyva – dviratininkų šortai, puošti nėrinių detalėmis.

Tamprės: 1. „Adidas“ („Winner Sport“), 2. „Bershka“, 3. „H&M“, 4, „Audimas“.

 

Šortai: 1. „Zara“, 2. „Bershka“, 3. „Pull & Bear“, 4, „Lindex“, „LA Gear“ („Sports Direct“).

 

Akiniai

Ar mintumėte dviratį besitreniruodama, ar miesto takeliais – saulei sušvitus ryškiau be tamsintų akinių neapsieisite. Nors šįmet mada siūlo daugybę akinių tendencijų, tarp geidžiamiausiųjų vis dar tvirtai laikosi sportinio stiliaus (dviratininkų ar bėgikų) akiniai. Veidrodiniai ar spalvoti lęšiai, vientisas masyvus arba siauras stiklas, lenktas rėmas – štai, ko reikia ieškoti.

Saulės akiniai: 1. „Aldo“, 2. „Champion“ („Sports Direct“), 3. „Mango“, 4. „Stradivarius“, 5. „Bershka“.

 

Aksesuarai

Nepamirškite ir sportinio stiliaus detalių, nuo praktiškų iki tiesiog puošiančių. Vienas netikėtų į kasdienę madą žengusių aksesuarų – sportinės kojinės. Tokias mūvėti kasdien, net ir su aukštakulnėmis basutėmis, siūlo „Prada“, „Fendi“, „Off-White“, „Y-3“. Greta baltų kedų įsitaiso kalnų dviračių ir žygeivių sportui būdingi sportbačiai. Tai iš skirtingų medžiagų ir techninių audinių sukurti bateliai, pralaidūs orui ar atsparūs drėgmei, aptraukti gumomis ir puikiai priglundantys prie pėdos.

Pavasaris kviečia atnaujinti garderobą, tačiau pasirūpinkite ir savo organizmu – padėkite jam atsinaujinti gerdami pakankamai vandens. Kad vanduo visuomet būtų po ranka, įsigykite dailią sportinę gertuvę.

 

1. Bateliai „Aldo“, 2. snapelis „Bershka“, 3, 4.kojinės „Asics“ ir „Salomon“ („Winner Sport“), gertuvės: 5. „Puma“, 6. „Nike“, 7. „Everlast“ („Sports Direct“), 8. bateliai „Zara“.
 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta